Přijímačky nanečisto zvýší vaši úspěšnost u přijímaček na gymnázium

Hlásí se vaše dítě na víceleté gymnázium? Pak vaše dítě čekají jednotné přijímací zkoušky, které jsou povinné pro všechny žáky, kteří se hlásí na gymnázium či střední školu s maturitou. Chcete-li zajistit, aby se vaše dítě dostalo na víceleté gymnázium, pak se nespoléhejte pouze na školu. V tomto ohledu budou prospěšné především přijímačky nanečisto, jež dokáží vaše dítě řádně připravit.

Přijímací zkoušky nanečisto dají dítěti mnohem víc, než jen vědomosti

Vyzkoušet můžete přijímačky nanečisto od Doctriny, kterými prošla již velká řádka žáků a zajistila si tak přijetí na vysněnou školu. S přijímačkami nanečisto si žáci procvičí nejenom jednotlivé úlohy, které je budou u přijímacích zkoušek z českého jazyka a matematiky čekat. Ale zároveň zjistí, jak testy probíhají, takže budou předem vědět, co mají od testů očekávat. Na přípravě se budou podílet prvotřídní vyučující z gymnázia.

V rámci přípravy též získá rady, jak postupovat v řešení jednotlivých úloh a na co si při „ostrých“ testech dávat pozor. Pozná jednotlivé chytáky a nástrahy, které se v testech pravidelně vyskytují. Přijímačky nanečisto online od Doctriny poskytnou i kontrolu rodičům, kteří budou dostávat pravidelné přehledy o výsledcích svého dítěte a průběhu jeho učení.

3stupňová příprava

Testy na přijímačky od Doctriny poskytují 3stupňovou přípravu, tak aby se přijímačky na víceletá gymnázia či střední školu vryly dítěti pod kůži. V rámci přijímaček jsou připraveny jednotlivé lekce, kde dítě získá potřebné znalosti. Dále na dítě čekají živé přenosy s vyučujícími, které budou simulovat reálné přijímačky a bude rozebráno řešení jednotlivých úloh a nejlepší způsoby jejich řešení. Nakonec dítě získá mobilní aplikaci, která zajistí každodenní procvičování a poskytne zábavnou formu přípravy.