První rande – jak zaujmout protějšek? 1

Techniku „balení protějšku“ máte hotovou, rozuměli jste si v baru a následně jste se domluvili na první schůzce. První rande je vždycky tak trochu skok do neznáma. Ženy, ale také muži se na něj pečlivěji připravují a chtějí, aby vše klaplo a dobře dopadlo. Řešíte to, co si na sebe obléknete, jak se namalujete. A pak také přemýšlíte, jak zaujmout protějšek, jak ho okouzlit, aby z jednoho rande bylo i druhé, třetí…

Vždy sami sebou

To je priorita číslo jedna. Ono to stejně praskne, dříve či později. Nikdo se nevydrží přetvařovat celou dobu. A pak to možná bude o to horší. Oblékáte se, chováte se a mluvíte tak, jak si myslíte, že vás partner chce vidět? Je to špatně. Vždy vsaďte na vlastní instinkty, buďte sama sebou!

Upravený a čistý vzhled

Nezapomínejte na to, jak budete vypadat. Nemusíte vypadat jako sexbomba, pokud se tak necítíte. Nemusíte vypadat jako z hollywoodského filmu. Oblečte si na první rande to, v čem se cítíte dobře. Máte oblíbenou halenku? Vsaďte na ni. Stačí hezké upravené a umyté vlasy, upravené a čisté nehty, decentní líčení a je hotovo!