Propagaci v zahraničí nepodceňujte

Chtěli byste propagovat svůj web i v zahraničí? Pokud jste byli doposud omezeni jen na Českou republiku, nyní se vám nabízí mnohem širší klientela a možnost velkého růstu. Není to ovšem vždy snadné. Lidé v různých zemích mají jiné chování, mentalitu a preference. Propagaci je třeba dělat jiným způsobem a dokázat zahraničí publikum správně zaujmout. Je zapotřebí zkušená marketingová agentura, která vám vhodnou propagaci zajistí, ideální volbou jsou specialisté z ppcprofits.cz.

SEO

Zajímá vás optimalizace SEO v zahraničí? SEO se dělá proto, aby byl web k nalezení ve vyhledávání pod důležitými klíčovými slovy. Agentura provede analýzu klíčových slov, aby zjistla, jaké výrazy vaše cílová skupina nejčastěji hledá. Následně se na tyto výrazy web optimalizuje. Jak tent proces vypadá? Nejprve se udělá audit webu, aby se zjistilo, jestli je web z hlediska ON page plně validní a pokud není, provedou se potřebné úpravy. Následně se bude pracovat na popularitě webu. Stanoví se vhodná strategie pro budování zpětných odkazů na jiných webech přes důležitá klíčová slova. Web se následně bude posouvat ve vyhledávání na pozice, ze kterých ho každý uvidí.

PPC

PPC reklama je druhem propagace, která má různé podoby, od textové reklamy až po obrazovou, videoreklamu nebo různé animace. Zobrazuje se ve vyhledávání a v obsahu webů. Je velmi atraktivní a agentura vám ji může spustit už do 5 pracovních dnů. Reklama PPC v zahraničí vám umožní zajistit si v krátké době dostatek potenciálních zákazníků. Agentura vám založí reklamní účet, PPC kampaň vám nastaví, spustí a bude ji řádně spravovat, aby vám přinášela co nejvíce zákazníků.