Darujte klientům tyto Vánoce kalendáře

Pokud hledáte opravdu účinnou marketingovou strategii, jak si o letošních Vánocích získat klienty a zákazníky, je ideální volbou poslat jim kvalitní kalendář. Vede k tomu hned několik důvodů.

Budou vás mít „na očích“ po celý rok

Výhodou toho, že klientům dáte kalendář s vaší značkou, je to, že vaše jméno jim utkví v paměti každý den v roce, kdykoli se podívají do kalendáře, takže na vás pravděpodobně nezapomenou!

Při tisku kalendářů je však třeba mít na paměti, že se jedná o položku, která bude muset vydržet 365 dní, takže se ujistěte, že jste zvolili možnosti tisku ve vysoké kvalitě, aby kalendář zůstal i nadále ve skvělém stavu v průběhu roku. Tisk stolních kalendářů ve vysoké kvalitě objevíte na webu e-abctiskarna.cz.

Náš tip: Pokud budete vyrábět vánoční přání, inspirujte se na www.prani-pranicka.cz, určitě si zde vyberete a získáte inspiraci.

Máte více možností

Krása tisku kalendářů, kterou můžete zákazníkům poskytnout, spočívá v tom, že máte na výběr z široké škály možností, takže si můžete vybrat styl kalendáře, který podle vás nejlépe odráží vaši značku nebo osloví vaše konkrétní cílové publikum. Tisk kalendáře je také velmi funkčním dárkem, stejně jako každodenní zdůraznění vaší značky klientovi.

Stolní kalendáře jsou obzvláště oblíbené, pokud je chcete poslat mnoha různým lidem, kteří mohou pracovat v kanceláři, zatímco nástěnný kalendář bude užitečný pro ty, kteří pracují v malé firmě. Ve skutečnosti, bez ohledu na styl, typ nebo velikost kalendáře, který letos o Vánocích pošlete, si můžete být jisti pozitivní reakcí. Obě možnosti zajistíte ve vysoké kvalitě na webu e-abctiskarna.cz. Tisk brožur a následně je poslat společně s kalendářem je další možností, jak na sebe upoutat pozornost.

Reklamní předměty s potiskem jsou ideální pro obdarování klientů nejen na Vánoce, ale v průběhu celého roku. Nenechte oblíbené klienty a zákazníky na sebe zapomenout a pravidelně se jim připomínejte.