CRM systém je přínosem pro každou firmu

Přemýšlíte, jakým způsobem zlepšit vaše podnikání? Co třeba tím, že budete lépe řídit projekty a zaměstnance? Můžete mít také lepší přehled v účetnictví, lépe cílit reklamu, mít lepší vztahy se zákazníky nebo lépe propagovat svou firmu. Je těch činností nějak mnoho? Stihnete je všechny zcela hravě, když zajistíte své firmě jeden jediný program, kterým je CRM systém. Obsáhne všechny potřebné nástroje pro řízení firmy, abyste ji mohli ovládat z jednoho jediného bodu.

AutoCRM, řešení, které se vám přizpůsobí

Ať už potřebujete pro projektové řízení – software nebo hledáte program pro řízení zaměstnanců, nejlepším řešením je takové, které se vám přizpůsobí na míru. Snad nikdo nemá rád programy, kde je přebytek funkcí, které nepotřebujete a vytváří zbytečný chaos. Lepší volbou je AutoCRM, jde o nejpokročilejší CRM systém, který je snadno ovladatelný a jelikož do něj budou implementovány jen potřebné funkce, je vhodný pro jakoukoliv firmu, bez ohledu na obor podnikání nebo počet zaměstnanců.

Můžete zde mít pod palcem všechny své projekty, sledovat jejich stav a zobrazovat si u nich Ganntův diagram. Můžete projekty přiřazovat zaměstnancům, sledovat u zaměstnanců vytíženost, efektivitu a stanovovat jim harmonogram a sledovat docházku. Konečně budete fungovat maximálně efektivně. Je zde přehledné rozhraní a pro každou funkci ze máte zvlášť vlastní entitu. Můžete se hravě přepnout do fakturace a řešit účetnictví, pak se můžete přepnout do emailového klienta a komunikovat se zákazníky, vytvářet a rozesílat jim newslettery nebo nabídky. Dále odsud můžete spravovat reklamní kampaně a zobrazovat si důležitá data v přehledných grafech – možností je nespočet. AutoCRM nikam neinstalujete, je vám i vašim zaměstnancům k dispozici odkudkoliv, zjistěte více o tomto převratném systému na AutoCRM.cz.