Nákup kelímků neberte na lehkou váhu

Očekáváte mnoho hostů? Hodláte si otevřít stánek s občerstvením? Pořádáte velké akce? Zajisté nechcete, aby měli vaši hosté žízeň. Zajištění občerstvení je alfou a omegou jakékoliv události. Obnáší to však nemalé přípravy. Máme pro vás jednu velmi užitečnou radu, zapomeňte na skleničky nebo hrnky z porcelánu. Mnoho se vám jich ztratí, nebudete stíhat jejich mytí, zvýší se vám náklady a také se jich mnoho rozbije, což bude ohrožovat ostatní hosty. Vždy si s předstihem obstarejte dostatek kelímků pro vaše hosty.

Nejlepší dodavatel kelímků

Nejlepším dodavatelem kelímků je pochopitelně ten, který vám zajistí všechny druhy kelímků v požadovaném množství, včas a za nejlepší ceny. Jednoznačnou volbou pro jakýkoliv kelímek na nápoj by měla být společnost Jarico s.r.o., která na svém webu Jarico.cz nabízí široký výběr gastro obalů a také všechny druhy kelímků. Kelímky byste měli vybírat především podle druhu nápojů, které budete podávat.

Na studené nápoje se hodí plasto ý kelímek. Nabízí se vám bílý, průhledný nebo hnědo-bílý na horké nápoje. Ne na každý nápoj je plastový kelímek vhodný, jestliže chcete nabízet smoothie nebo míchané drinky, vhodnější jsou pevnější kelímky ze zesíleného platu PET a KRYSTAL. Když budete podávat horké i studené nápoje, měli byste vsadit a univerzální volbu, kterou jsou papírové kelímky. Pokud budete podávat jen horké nápoje a chcete návštěvníkům zajistit komfort, skvělé jsou kelímky termo EPS, protože se přes ně nespálí a také udrží nápoj dlouho horký.

Před nákupem vždy zvažte potřebné množství kelímků, jak velké kelímky budete potřebovat a také se vám možná bude hodit i příslušenství ke kelímkům, od papírových podnosů až po víčka na kelímky. Vždy nakupujte od velkododavatele, který vám zajistí nejlepší dodávku kelímků a ušetříte s ním mnoho peněz, na rozdíl od běžných obchodů, které mají úzký výběr, vysoké ceny a nedokáží vám vždy zajistit dostatečné množství zboží.