Na seznamce nemusí jít pouze o vztah. Nalezněte nové přátelství!

Většina z nás si při vyslovení slova seznamka online vybavuje především hledání vážných vztahů, kdy muži hledají ženy a naopak – ženy muže. Ti představivější z nás pak napadá také možnost objevování partnerů stejného pohlaví, flirt, výměna partnerů a tak dále. Ale napadlo vás také to, že velké množství lidí na seznamce hledá prostě jen někoho, s kým mu bude příjemně na bázi stejných zájmů, koníčků a podobně?

Jak najít přátele na seznamce?

Hledání na seznamce je v dnešní době zcela běžné a také velice jednoduché. Seznamek online je velký výběr, je tam hodně lidí a snad každá seznamka umožňuje dvě zásadní věci, bez kterých by to nefungovalo. Tím je registrace, která vám umožní vytvoření seznamovacího profilu, případně jednoho a více seznamovacích inzerátů a potom vyhledávání na seznamce, díky kterému si můžete podle svých preferencí zobrazit užší okruh uživatelů a ty nejlepší pro vás potom oslovit pomocí nějaké zprávy nebo vzkazu.

Naprosto jednoduché vyhledávání má seznamka randino.cz

Když už jsme zmínili vyhledávání, tak nejlepší vyhledávání podle nás nabízí seznamka randino.cz. Hledání je naprosto jednoduché a dokážete velice rychle vyfiltrovat lidi, kteří by vás mohli opravdu zajímat a to bez rizika, že by vám někdo unikl z toho důvodu, že by snad neměl vše vyplněné.

Klikněte na naťuklé vejce a vyzkoušejte si sami vyhledávání na randinu. Takhle si představujeme rychlý způsob, jak objevit opravdu lidi, kteří by mohli odpovídat našim preferencím při hledání přátel, ale klidně i vážného vztahu.

Dobře zvolená fotka řekne vše a ještě víc

Pokud jste to ještě nevěděli, tak teď je ten nejvyšší čas. Nenašli jsme seznamku, která by neumožnila uživateli nahrát alespoň jednu fotku. A to je jedna z největších zbraní při seznamování – vhodná fotka milé dámy a pánové!

Na fotce jsem opravdu já

Pokud to myslíte se seznamováním vážně, ať vás ani nenapadne, že byste místo své fotky použili fotku někoho jiného! Jednak tím opravdu nic nezískáte a navíc se můžete dostat do potíží se zákonem, protože používat cizí fotky bez souhlasu autora není žádná sranda. Takže vždy fotku, kde jste opravdu vy.

Fotka zachycuje mě a mé záliby

Správná fotka, nebo alespoň jedna z vámi nahraných fotek, by měla zachycovat vás v situaci, která je pro vás příjemná. Pokud hledáme přátele, které většinou spojuje nějaký zájem, nebo koníček, pak je nanejvýš vhodné, aby na fotce bylo kromě vás i to, co máte rádi – typicky fotka z hor, na kolech, někde v přírodě, nebo klidně fotka z posilovny atd. Pokud máte rádi adrenalin, nebojte se i odvážných, ale samozřejmě slušných fotek – bungee jumping, potápění, horolezectví atd. Právě tím oslovíte většinou ty správné lidi a nezaujmete ty, kteří nemají k takovým aktivitám vztah.

Seznamovací fotky z telefonu

Pokud jste měli z fotek obavy, nebo nevěřili jste jejich síle při seznamování, tak už určitě neváhejte a zkuste si udělat jednu profilovou fotku právě teď hned, svým mobilním telefonem, který má nepochybně dost kvalitní fotoaparát na selfie, případně se nechte vyfotit prvním člověkem, kterého potkáte. A hned zítra vytvořte fotku, kde budete vy a vaše oblíbená činnost. Takové fotky jsou nejen při hledání přátelství opravdu užitečné a výrazně vám pomohou při seznamování online nejen na online seznamce randino.