Zbavte se rozpaků a odvažte se

Říká se, že každý člověk má nějakou „úchylku“, ale jen málo z nich si své fantazie splní. Dříve se za úchylku považoval i obyčejný orální sex, který je dnes považovaný za úplně normální. Jako ve všem i v sexu se hranice posouvají. Pojmem „úchylka“ se samozřejmě myslí něco neobvyklého v sexu, čím neubližujete druhým proti jejich vůli. Něco jiného je, pokud „ublížit“ po vás partner chce nebo občas zatoužíte být „otrokem“ i vy. Takové hrátky mohou váš sexuální život značně okořenit a záleží jen na vás, kam až jste ochotni zajít. Každopádně s použitím různých erotických hraček a pomůcek se okořenění sexuálního vztahu promítne i ve vašem osobním, potažmo partnerském životě.

Začněte zlehka

Pokud patříte mezi úplné začátečníky v BDSM, začněte zlehka. I tak si na začátku stanovte signál, který bude značit, že je to příliš. Stačí slovo či gesto. Fetish a BDSM pomůcky vám pomohou k mnohem většímu vzrušení a většímu množství intenzivnějších orgasmů.

Jestli stále váháte nad správnou pomůckou, kterou začnete, vsaďte na osvědčená pouta. Kdo koho spoutá už záleží jen na vás a vaší dohodě. Přidat můžete anální pomůcky, které se dají použít nejen pro ženy, ale i muže. Na webových stránkách eroticsexshop.cz naleznete pomůcky pro úplné začátečníky i pro ty pokročilé a zvrácenější.

Někdy stačí jen tématické oblečení

Téměř všichni, zejména muži, mají na partnerovi či partnerce rádi sexy prádélko. Krajky, podvazky, různé kostýmy, ale i fetish oblečení dovede mnohé rozparádit, aniž by se člověk v sexy oblečení o to nějakým způsobem snažil. Zjistěte, co se vašemu protějšku líbí a překvapte ho. Nevíte, co vybrat? Vybídněte ho, že prádlo vyberete spolu. Stačí jen společně otevřít webové stránky eroticsexshop.cz a v jednotlivých kategoriích naleznete plno hraček, doplňků, oblečení a prádla o kterých se vám ani nesnilo. Podle reakce partnera už pak nebude těžké zvolit správný výběr.