Žádná kamera ani hlídací pes, můj pozemek střeží fotopast

Stalo se vám už někdy, že jste měli podezření, že vám někdo chodí na váš pozemek? Zloději si často bývají prohlédnout pozemky domů, které chtějí vykrást. Někteří lidé se bojí stalkerů, vandalů nebo jiných nežádoucích osob. Pokud se i vy obáváte, že vám na pozemek může vniknout nějaký nezvaný host, je vhodné si pořídit technologii, která vás o všem bude informovat, nejoblíbenějšími bezpečnostními prvky současnosti jsou fotopasti.

Co fotopast dokáže?

Ačkoliv jde o malé maskované zařízení, nahradí vám spolehlivě kameru a má řadu výhod. Když si pořídíte kvalitní fotopast Bunaty a umístíte jí na strom, bude pro všechny doslova neviditelnou a bude odsud monitorovat váš pozemek. Má velmi citlivé PIR čidlo, které dokáže detekovat každý tepelný pohyb. Když do monitorované zóny přijde člověk nebo zvíře, fotopast během zlomku sekundy zareaguje a vetřelce vyfotí. Fotopast může fungovat nonstop nebo v čas, který si sami nastavíte. Může zaznamenávat jak fotografie, tak i videa.

Fotopasti Bunaty disponují nočním přísvitem, který umožní pořizovat snímky i v nočních hodinách, aniž by si toho vetřelec všiml.

Jak si prohlížet záběry? Můžete si je prohlédnout na displeji fotopasti nebo ji propojit třeba s počítačem nebo televizí, kde si záběry prohlédete. Pokud je fotopast určená pro ochranu majetku, vyplatí se pořídit si GSM fotopast, taková fotopast vám bude pořízený záznam okamžitě zasílat na váš telefon nebo na email. Práce s fotopastí je snadná. Jelikož je na baterie, můžete ji umístit kamkoliv, na dvorek, na zahradu nebo třeba do lesa. Díky fotopasti se budete cítit v bezpečí, protože budete informováni o každé hrozbě. Vyplatí se investovat do kvalitního zařízení pro vaší bezpečnost.