Vždy si můžete zvolit lepší autoservis

Ne každý řidič je spokojený se svým autoservisem. Někde jsou příliš dlouhé čekací doby, přepálené ceny, neprofesionální jednání, zastaralá a nepřesná technika, omezené služby nebo jiné nevýhody, kvůli kterým zvažujete jiný autoservis. Vždy existují lepší autoservisy a pokud s tím svým nejste spokojení, rozhodně byste měli zvolit takový, kde se o vaší spokojenost postarají. Skvělou volbou pro každého motoristu je autoservis Hlučín.

Proč se obrátit na autoservis v Hlučíně?

Jak dlouho se obejdete bez vozu? Mnoho lidí ani jediný den, to je důvod, proč v tomto servisu dělají drobné opravy, rychloservis, geometrii náprav a další služby na počkání. V případě jiných služeb vám dají co nejkratší termín. Zatímco na mnoha místech musíte netrpělivě čekat, kolik budou vaše opravy stát, zde se dozvíte konečnou cenu předem, takže se nemusíte obávat, že by opravy stály více než jste čekali. Mají zde profesionální a příjemný přístup, zkušené mechaniky a přesné moderní vybavení. Pokud budete chtít geometrii náprav, bude vám zajištěna za pomoci vysoce kvalitní 3D laserové geometrie Hofmann Megaline Ssence 600. Jestliže je problém v motoru, za pomoci diagnostiky motoru ho zde rychle objeví a opraví.

Diagnostiku dělají jak u benzinových a naftových, tak i u osobních a užitkových vozidel. U motoru provádí opravy, které zahrnují jak výměnu oleje, tak i rozvodů a vodních čerpadel, opravy hlav motorů, výměnu spojek a další. Jestliže je problém s podvozkem, zajistí jeho kompletní opravy, od brzd až po tlumiče, poloosy, řízení, silent bloky nebo ramena. Dělají zde i karosářské práce, od oprav karosérií až po výměnu dílů, lakování dílů nebo hlášení pojistných událostí. Zajistí výměnu čelního skla u všech typů vozidel, provádí montáž zámků řazení, plní klimatizace, montují výfuky, provádí montáž tažných zařízení a mnoho dalšího. Vyplatí se mít po ruce zkušený servis, u kterého se vždy dočkáte profesionálních služeb a nízkých cen. Servis můžete navštívit na adrese PNEU OK – shop s.r.o. Markvartovická 1416/2, 748 01, Hlučín.