Vyberte si tu správnou reklamu

Každý podnikatel ví, že reklama je mocný nástroj, díky kterému se dostává do podvědomí okolního světa. Pro její výrobu je potřeba zvolit nejen vhodnou formu, ale i profesionály, kteří se vyznají v oboru a reklamu zpracují tak, že upoutá na první pohled. Vybírat lze z různých způsobů zpracování.

Reklamní plachty

Reklamní plachta je velmi účinný způsob reklamy či prezentace, který nabízí celou řadu výhod. Mezi největší z nich patří libovolná velikost plachty, variabilita, cenově přijatelná, rychlá a snadná výroba a jednoduchá instalace pomocí lešení či pojízdné plošiny.

E-abctiskarna nabízí tisk reklamních plachet, na něž využívá kvalitní inkoust, který má dlouhou životnost. Oblasti kolem ok, která slouží k uchycení, jsou podlepené. To zajistí stálost a kvalitní uchycení.

Obálky

I když v současné době lze posílat většinu dokladů a dokumentů pomocí elektronické pošty, občas se nevyhneme službám pošty, k níž patří i zasílání dokumentů v obálkách. Pokud patříte mezi podnikatele, potisk obálek vaším logem či firemními údaji pomůže zvýšit pozitivní dojem o standardech, které vyznáváte. Přestože je obálka produkt levný, je to velmi účinná forma reklamy.

E-abctiskarna zajistí tisk obálek s okénkem i bez něj, standardních rozměrů i rozměrů dle vašich potřeb. Nabízí obálky z kvalitních materiálů, která podpoří i kvalitu tisku.

Lze realizovat jak tisk ofsetový, tak i digitální tisk. Obálky lze tisknout dle vlastního návrhu nebo návrh připraví profesionální grafici.

Vizitky

Vizitky jsou reklamní produkt, který nestárne a to díky tomu, že nabízejí hned celou řadu výhod. Je to velmi jednoduchý a efektivní způsob, jak předat kontaktní údaje, které jsou tak vždy po ruce. Je malá, nezabere mnoho místa, můžete ji mít vždy po ruce. Vzhledem k tomu, že člověk je bytost taktilní a vizitka je hmatatelný produkt, budete snadno zapamatovatelní a to především v případě, že je vizitka vhodně a profesionálně zpracovaná. Měla by mít vhodný design a na její vytištění by měl být použit kvalitní papír. To vše zajistí profesionálové.