Solné lampy rozzáří váš interiér i vaší duši

Domov je místo, kde bychom se měli cítit příjemně a v bezpečí. Pokud máte studený interiér, který ve vás spíše vyvolává deprese, zřejmě se zde necítíte tak, jak byste se cítit chtěli. Nic vám však nebrání v tom, abyste si toto prostředí přizpůsobili tak, abyste se zde cítili dobře. Mnohdy není potřeba předělávat celý interiér, dokonce i malé prvky se mohou postarat o lepší pocity.

Solné lampy v interiéru

Patří mezi ně solné lampy. Jde o lampy vyrobené z himalájské soli. Himalájská sůl je na pohled velmi přitažlivá, kombinuje odstíny růžové a oranžové barvy. Když se rozsvítí, vydává příjemné tlumené světlo, které uklidňuje. Pokud si chcete udělat relaxační atmosféru, stačí zhasnout všechna světla a nechat svítit jen solnou lampu. Skvělou volbou jsou také solné svícny, můžete si je dát třeba kolem vany a užít si příjemný relax bez ostrých světel. Jsou také užitečné, když si chcete užít romantický večer ve dvou, nastolí tu správnou atmosféru.

Himalájská sůl i pro lepší klima

O himalájské soli je dobře známo, že dokáže ionizovat vzduch. Vzduch v přírodě má záporný náboj, ale vlivem znečištění a elektromagnetického záření dostane často nezdravý kladný náboj. Pak se hůře dýchá a způsobuje i bolesti hlavy a nespavost. Himalájská sůl funguje jak přírodní ionizátor, umí vzduchu vrátit zdravý záporný náboj, aby byl opět zdravý. Proto jsou i solné jeskyně vyrobené z himalájské soli, imitují prostředí, které je v přírodě a horách nebo u moře. Pokud vás solné lampy zaujaly a chtěli byste si je pořídit, nejlepší volbou je internetový obchod Magieprirody.cz. Najdete zde široký výběr solných lamp jak v přírodní surové podobě, tak i v různých tvarech, od lastury až po delfína. Ze široké nabídky si zajisté vyberete.