Pro polygrafické služby potřebujete tu nejlepší techniku

Když si někdo objedná jakékoliv polygrafické služby, nejde mu jen o cenu, ale především o kvalitu. Když zákazníci budou vědět, že jim dokážete kvalitu zajistit, vždy se na vás opět rádi obrátí. Poskytování kvalitních služeb není samozřejmostí, abyste mohli mít kvalitní služby, potřebujete mít nejprve kvalitní techniku, kterou si představíme níže.

Termolisy

Velký zájem je o potisk různého oblečení. Abyste mohli oblečení potisknout, musíte si pořídit kvalitní termolisy. Mezi nejlepší termolisy patří ty od značky Marta, které si můžete vybrat na specializovaném eshopu Termolisy.cz. Naleznete tu mnoho termolisů, které jsou používány po celém světě. Zajistí vám stabilní tlak lisu a dostatečnou termoregulaci, což je pro kvalitní lis nezbytné. S kvalitními stroji může bez problémů udělat kvalitní potisk na čepicích, tričkách, bundách a mnoha dalších předmětech. Potisk je možný dokonce i na hrubší a členitější povrchy. Inspirujte se širokou nabídkou termolisů a zajisté vyberete takový, který bude pro vaše účely nejvhodnější.

Jak na potisk komplikovaných předmětů?

Jak se dělá potisk na komplikovanějších předmětech, jako jsou hrnky, flash disky, puzzle nebo třeba přívěsky? K tomu je potřeba koupit 3D termolis na potisk. Na webu naleznete Tepelný 3D lis VACUUM lis pro sublimační potisk, který vám umožní potisknout širokou škálu předmětů. V přístroji vzniká vakuum, které přitiskne přes tepelně odolný silikon předmět k potisku k předloze. Jsou zde dvě topné desky s možností volby práce. Jelikož je lis multifunkční, můžete s ním potisknout i více předmětů najednou. Více informací a nabídku mnoha dalších zajímavých strojů naleznete přímo na webu.