Používání úklidových strojů má několik výhod

V poslední době se úklidové čistící stroje těší stále větší oblibě, protože podniky hledají způsoby, jak zvýšit efektivitu čištění a zvýšit produktivitu zaměstnanců. Nezáleží na tom, zda se pracovníci věnují vnitřnímu nebo venkovnímu úklidu, čistící stroje jsou vždy efektivní investicí. Jednou z možností je také pronájem čistícího stroje.

Vyšší produktivita pracovníků

Je evidentní, že pracovník pověřený úklidem zvládne mnohem větší množství práce s pomocí úklidové techniky. Ani sebelepší mopy či zázračné utěrky nedosáhnou takového efektu jako kvalitní stroj na úklid, například scrubmaster.

Pracovník bude mít svou práci mnohem dříve hotovou a může být přidělen na jinou pracovní činnost.

Snížené přepracování a větší konzistence čištění

Je běžné, že při čištění prostoru kvůli lidské chybě chybí místa.

Při tradičních metodách čištění, jako je mop s kbelíkem nebo zametání, lze místa vynechat nebo přeskočit. Někdy může zůstat až 15 % prostoru nevyčištěných kvůli ručním chybám obsluhy.

To často vyžaduje, aby zaměstnanci kroužili zpět nebo začali proceduru znovu, a tím dosáhli co nejlepší čistoty. Přepracování zabere více času vašim zaměstnancům, brání jejich produktivitě během úklidové směny a v konečném důsledku vás stojí více peněz. Úklidová technika se dostane i do těžko přístupných míst. Na webu unikont.cz prozkoumejte své možnosti a zjistěte, který stroj je vhodný pro váš úklid. Pro venkovní úklid objevíte v nabídce legendární vůz multicar.

Lepší výsledky úklidu

I když se může zdát na první pohled vaše podlaha čistá, při bližším zkoumání zjistíte, že tomu tak není. Těžko přístupná místa nejsou pro scrubmastry problém. Díky špičkové technologii čištění docílíte skvěle čisté a hygienické podlahy, což je v dnešní těžké prioritní.