Potřebujete zajistit dopravní značení? Obraťte se na TOPZNAK

TOPZNAK působí na českém trhu již velmi dlouhou dobu. Má za sebou celou řadu úspěšných projektů a významných staveb, kde zajišťovala dopravní značení Praha a okolí. Díky tomu zaměstnanci získali dokonalou praxi ve svém oboru. Jedná se o mladý a flexibilní tým, který prodává, pronajímá a montuje dopravní značení.

Co si můžete objednat?

Kromě dopravního značení také potřebné příslušenství, sklopné a parkovací zábrany a sloupky, balisety, dopravní zrcadla nebo zpomalovací prahy. Mezi další poskytované služby patří strojní i ruční vodorovné dopravní značení, kompletní zabezpečení dopravních uzavírek, výkopů nebo záborů a to malého i velkého rozsahu. V nabídce naleznete také světelnou signalizaci a semafory určené pro kyvadlovou dopravu. Můžete si nechat navrhnout projekty dopravně inženýrského opatření a to včetně projednání a odsouhlasení na příslušných úřadech i PČR.

Při krátkodobém i dlouhodobém pronájmu dopravního značení je potřeba doložit projekt dopravně inženýrského opatření potvrzený Policií ČR, dopravně inženýrské rozhodnutí a objednávku zaslat e-mailem nebo poštou.

K montáži svislého dopravního značení je potřeba zaslat přesné místo realizace s udanou adresou, projektovou dokumentaci se zákresem SDZ a příslušné povolení dotčeného orgánu, pokud majitelem dané komunikace není přímo žadatel. Obdobné je to u aplikace dopravního značení. Zde se realizují různé varianty – nástřik barvou jednosložkovou nebo dvousložkovou nebo stříkaným plastem. Podrobnosti naleznete na portálu topznak.cz.

Pronájem montážní plošiny

Společnost má ve svém vlastnictví montážní plošinu, která je vysoce spolehlivá a bezpečná. V uzavřených prostorách oceníte možnost alternativního elektropohonu. Ve spodní části plošiny je umístěné kompletní stanoviště obsluhy. Díky háku, který je umístěný pod košem, lze plošinu používat i jao lehký jeřáb, který má nosnost břemen do 225 kg.