Nízké Tatry jsou vždy zárukou krásné dovolené

Přáli byste si zažít krásnou a aktivní dovolenou? Není potřeba vždy vyrážet pouze k moři, krásnou dovolenou si můžete užít i v na horách. Pokud milujete dobrodružství, dlouhé tůry a čerstvý horský vzduch, jsou pro vás jako stvořené Nízké Tatry. Je velkou výhodou, že je Slovensko naším sousedem, protože to do Tater není daleko. Můžete si zde dopřát krásnou dovolenou i s celou rodinou.

Vsaďte na kvalitní ubytování

Stejně jako u každé dovolené, tak i u ubytování na Slovensku je důležité vybrat správné ubytování. Mnoho lidí si přeje rezervovat hotel Liptov. Důvod je prostý, je to historické území na středním Slovensku, pod Vysokými Tatrami, na horním toku Váhu. Jde o krásné místo, které nabízí mnoho zážitků. Jedním z nejlepších míst pro objevování Liptova je vyhlášený hotel Björnson v Nízkých Tatrách. Budete zde mít ubytování přímo v srdci střediska Jasná. Hotel Björnson, to není jen jedna budova, ale je to celý ubytovací komplex. Velmi žádaná je hlavní budova, kterou je horská chata Björnsonka. Je po kompletní rekonstrukci a nabízí krásné prostředí. V každém pokoji je vlastní koupelna i sociální zařízení. Samozřejmostí je TV a Wi-Fi připojení. V hlavní chatě naleznete 11 dvoulůžkových pokojů s oddělenými lůžky, 6 dvoulůžkových pokojů s manželskou postelí, 8 rodinných pokojů s manželským lůžkem a dvěma přistýlkami, 2 velké rodinné pokoje s manželským lůžkem, samostatným lůžkem a dvěma přistýlkami.

Jestliže hledáte pro ubytování apartmány Liptov, jde o skvělou volbu, protože zde budete mít krásný výhled na přírodu Liptova. Kromě hlavní chaty se vám zde nabízí také Villa, Hostel a nové moderní chatky TREE HOUSES ve skandinávském stylu. Celková ubytovací kapacita je 216 lůžek. Pokud sem vyrazíte, máte záruku krásné dovolené, kterou si užijete od začátku až do konce. Zajímá vás více informací? Najdete je přímo na webových stránkách hotelu Bjornsonka.sk.