Je pro vás vaše auto důležité? Investujte do elektronů

Používáte svůj vůz každý den? Dnes se bez auta většina lidí neobejde, používáme ho pro cestování do práce, za klienty, na nákup, na výlety, k lékaři atd. Zkrátka bychom se bez něj už ani neobešli. Věnujete však svému vozu dostatečnou péči, kterou si zaslouží? Většina lidí vozu dopřeje maximálně pravidelné prohlídky v servisu. Nejlepším dárkem pro vás i pro váš vůz jsou elektrony. Pokud se podíváte na ošklivé plechové disky na vašich kolech, které možná překrývají plastové poklice, mohly by být namísto nich krásná alu kola, která by zcela změnila nejen image vozu, ale i jeho jízdní vlastnosti.

Výhody elektronů

Do elektronů neinvestují jen lidé, kteří se rádi věnují tuningu, ale stále více běžných řidičů. Vůz s nimi vypadá reprezentativně, již z dálky každý pozná, že si vašeho dvoustopého kamaráda vážíte a pečujete o něj. Elektrony se postarají o to, aby se vám podstatně lépe jezdilo, důvodů je celá řada, vezmeme je postupně.

  • Nižší spotřeba – elektrony jsou vyrobené ze slitiny hliníku a hořčíku, mají nízkou hmotnost a tak můžete zaznamenat při pravidelném ježdění nižší spotřebu.
  • Odvádění tepla – litá kola skvěle odvádějí teplo od brzd a pneumatik, prodloužíte tak jejich životnost.
  • Odolnost – elektrony jsou odolné proti korozi a mají vysokou pevnost, hravě tak odolají mechanickému poškození během jízdy.
  • Akcelerace – díky pevnosti a lehkosti vám zajistí lepší akceleraci, ale lepší dynamiku jízdy.
  • Snadná údržba – údržba je velmi snadná, postačí vám k ní mýdlová voda a hadr, následně se budou alu kola krásně lesknout.

Kde elektrony pořídit?

Nejlepším místem pro pořízení je specializovaný internetový obchod aaaalu.cz, kde seženete elektrony za nižší ceny než v kamenných obchodech a zároveň je zde velmi široký výběr, takže můžete z pohodlí domova vybírat takové elektrony, které vás zaujmou nejvíce. S výběrem vhodných kol vám pomůže konfigurátor, který si snadno nastavíte.