Erotická masáž pro ženy s „happy endem“ na závěr. Proč ne?

Erotické masáže jsou oblíbenou činností mužů všech věkových kategorií a i sociálních vrstev. Ať už je manažerem na vysokém postu či stavbyvedoucí řídící projekt, každý má nárok si občas „odfrknout“. Erotické masáže poskytují nejen úlevu od stresu a sexuálního napětí, ale také mají mnoho zdravotních benefitů. Neexistuje žádný důvod, proč by si tyto benefity měli vychutnávat pouze muži. Erotické masáže pro ženy se stávají stále více vyhledávanou činností. Toho si je vědom salon Diamond Massage, proto připravil pro ženy rozšířenou nabídku masáží. Na co se mohou ženy těšit?

Erotická intimní masáž

Erotická intimní masáž pro ženy je trochu jiná než pro muže. Ženy potřebují odlišný přístup. Proškolení maséři a masérky jsou si toho vědomi a vše přizpůsobí ženským touhám a přáním.

Ženy si mohou zvolit, zda jim masáž provede muž či žena. Další možností je masáž provedená dvěma masérkami nebo maséry.

Nuru masáž

Nuru je název pro japonský gel, který se při této masáži používá. Masér či masérka natře své i ženino tělo nuru gelem a poté začne masírovat. Masáž se však neprovádí rukama, nýbrž natřeným tělem. Masér či masérka klouže svým tělem po těle klientky, což vyvolává příjemné pocity.

Tantra masáže

Tantra masáže jsou trochu známější než nuru masáže. Při tantrické masáži je důležitější cesta než cíl. Duchovní propojení, kdy žena odhaluje svou nejhlubší intimní stránku, vede ke zlepšení sexuálního života.

Jak se objednat?

Objednání do masážního salonu je velmi snadné. Je třeba upozornit, že salon si zakládá na naprosté diskrétnosti a 100% hygieně. Na webu diamondmassage.cz objevíte výběr masérek a masérů i s jejich fotografiemi a uvedeným věkem. Není nic jednoduššího, než kliknout na „rezervovat“ a objednat typ masáže po jaké toužíte.