Dárky, které potěší každou ženu a vás finančně nezruinují

Pokud přemýšlíte nad dárkem pro vaši drahou polovičku, ale již nyní víte, že do něj nebudete moci příliš investovat, máme pro vás několik tipů. Nebojte se, že byste v levnějších variantách nenašli vhodný dárek, který potěší.

Kytice a večeře

Zvolit můžete variantu večeře a uvázané kytice. Běžně vás večeře a uvázání kytice vyjde i na několik tisíc korun. Pokud však koupíte pugety ze supermarketu, které svážete do jednoho, může vás krásná kytice tulipánů, narcisů či růži vyjít i na 200 Kč. A co se týká večeře, připravte vaší partnerce večeři doma. Zvolte večeři, která bude mít několik chodů, aby partnerka viděla, že jste se opravdu snažil. Domácí večeře vás vyjde mnohem levněji a uvidíte, že bude vaše drahá polovička nadšená.

Parfém

Každou ženu kromě svázané kytice, šperků a dobrého jídla potěší také parfém. Pokud máte hluboko do kapsy, zvolte napodobeniny parfémů, které voní stejně dobře. Zvláště parfémy v akci vám ušetří mnoho starostí a můžete jich objednat více, abyste měly některé do zásoby. Parfém vaši ženu zaručeně potěší.

Oblíbenci

Dobrou volbou je také to, že vaší ženě koupíte věci, které má ráda, například víno, čokoládu, popcorn, štětec na kreslení, svíčky apod. Můžete jí vytvořit balíček oblíbených věcí, stačí opravdové drobnosti, které však o vaší druhé polovičce něco vypovídají. Uvidíte, že to žena jistě ocení, protože pozná, že ji opravdu znáte a víte, co má ráda.

Hlavní je překvapení

Myslete na to, že vaši ženu jistě nejvíce potěší nečekané překvapení. Ať už se bude jednat o připravenou večeři, výlet do přírody, připravenou báseň či vyrobené blahopřání. Cokoliv, co vaše žena nečeká, ji udělá radost. Důležité je, že bude vědět, že jste na ni nezapomněl a myslel na její narozeniny, svátek či výročí.