Chtěli jste vždy přespat v domě na stromě? Nyní máte možnost

Domky na stromě jsou něco kouzelného a mnoho lidí po nich v dětství touží. Pokud jste jako děti žádný domek na stromě neměli, můžete si ho užít v dospělosti. Nepůjde však o žádné rozpadající se bunkry na stromě, ale o luxusní domy v korunách stromů. Nedaleko obce Křížany se nachází Treehouse Ještěd, krásné domy na stromě, které jsou útulné, pohodlné a čekají na vaší návštěvu.

Užijte si božský relax v krásné přírodě

Treehouse jsou skvělé v tom, že jsou daleko od měst a lidí. Neuvidíte z nich žádná sídliště ani neuslyšíte žádný městský hluk, Pokud si potřebujete odpočinout od všech lidí a starostí, tak neexistuje lepší místo. Domy jsou situovány v krásné horské přírodě hluboko v lese. Je to romantické místo, které si ihned zamilujete. Abyste pobyt v domech na stromě využili skutečně k relaxu, není zde elektřina a tudíž žádné obrazovky, které by odvracely vaší pozornost. Občas je důležité se odpoutat od moderních výdobytků civilizace a znovu načerpat ztracenou energii.

Namísto řvoucího budíku vás ráno probudí vycházející sluníčko nad korunami stromů a zpívající ptáci. Přes den můžete podnikat výlety, užívat si venkovní saunu, grilovat nebo se jen tak zavěsit do houpací sítě a odpočívat. V noci si užijete výhled na hvězdnou oblohu bez světelného znečištění a přes den vás bude těšit výhled na Ještěd, Bezděz a Ralskou pahorkatinu. Toto místo si ihned získá vaše srdce. Je potřeba se občas utrhnout ze všedního života. Konečně budete mít čas na věci, na které jste čas neměli, třeba se můžete věnovat svému protějšku, hrát deskové hry s přáteli, popíjet víno na terase, přemýšlet o životě nebo si třeba v klidu přečíst knihu. Každý by měl takový zážitek okusit. Více informací naleznete na Treehousejested.cz.