Chcete originální webové stránky? Obraťte se na profesionální grafické studio

Ať už budujete vlastní nebo firemní webové stránky, nebo třeba e-shop, je potřeba, aby vše bylo jednoduché, ale přehledné, snadno zapamatovatelné a v soulade se SEO. Pomocnou ruku vám podá profesionální grafické studio. Mezi takové patří Wolfway.

Jak na návrh webových stránek?

Při návrhu webu je potřeba sdělit vaši vizi, co potřebujete a jak si budoucí vzhled stránek představujete. Pak následuje návrh struktury webu. Jak probíhá? Nejprve je potřeba uspořádat informace podle priorit a rozmístit je na web tak, aby jejich vstřebávání každým uživatelem bylo snadné. Po odsouhlasení struktury následuje tvorba designu. Ten vždy ladí s firemní vizuální identitou. Jednoduchou administraci nabízí WordPress šablona. Editace webu pak je snadná. Dalším krokem je napojení dalších aplikací, které umožňují sběr dat o návštěvnících webu. Mezi takové patří Google Analytics, Nahrávání chování uživatelů nebo Search console. Šikovným pomocníkem je e-mailová databáze nebo fakturační program.

Jakmile je web hotový, naučíte se jeho administraci. Tu se naučíte po telefonu nebo pomocí obrázkových návodů. Návštěvníky na svůj web přivedete hned několika způsoby – pomocí sociálních sítí nebo vyhledávačů díky placené reklamě nebo SEO.

Proč právě Wolfway?

Nejsou jen grafické studio, ale i kreativci. Každý člen týmu dokonale ovládá svoji práci a ví, co má dělat. Každý člen je samostatný, všichni pracují na dálku. Díky tomu mohou nabídnout velmi přijatelné ceny, neplatí totiž náklady za zaměstnance ani kancelář a kromě toho jsou dokonale flexibilní. Postarají se vám o kompletní marketing. Ten zahrnuje grafiku, copywriting, webové stránky, PPC, videa i eventové akce.

Chcete-li se naučit něco málo z oblasti grafiky, můžete si objednat online kurz, jak vytvořit logo a firemní identitu.