4 tipy, jak zlepšit erekci

Pokud čtete tyto řádky, tak vás, anebo vašeho partnera trápí problémy s erekcí.  Nemusíte se stydět, tento problém mají milióny mužů po celém světě! Ano, milióny. Většinou se jedná o muže nad 40 let, kdy dochází k úbytku testosteronu a erekce se pomalu zhoršuje. Bohužel někdy dochází k těmto problémům i u mladších jedinců. Můžete to být špatnou genetikou, anebo v tom hraje roli dědičný faktor. My si v článku ukážeme, jak erekci zlepšit a to v obou případech. Pokud budete níže uvedené body dodržovat, je pravděpodobné, že se vaše problémy zlepší, anebo zcela zmizí.

Omezení alkoholu

Nemusíte přestat konzumovat alkohol, to určitě ne. Sami ale dobře víte, že po konzumaci alkoholu je sex náročnější z hlediska dosažení orgasmu a erekce také není úplně stoprocentní. Alkohol nemusí na všechny muže působit stejně, ale doporučujeme vyzkoušet sex i bez alkoholového opojení.

Přírodní doplňky stravy

Na trhu je několik přírodních doplňků určených k zlepšení erekce a tím i lepšímu sexu. Mezi takové například patří i kanadský doplněk Vimax Pills, který se řadí mezi nejlepší prášky na erekci. Obsahuje celkem 8 přírodních látek, ale nás zajímají především tyto 3 hlavní: kotvičník zemní, ženšen pravý a saw pallmeto. Kotvičník se nachází téměř ve všech lécích určených pro léčbu poruchy erekce. Příznivě ovlivňuje libido, potenci a proto je právem obsažený ve Vimaxu. Využívali ho již ve staré Číně, jako zdroj síly a energie.

Celé složení Vimax tablet:

 • Tribulus Terrestris (Kotvičník zemní)
 • Ginkgo Biloba
 • Ženšen (Panax Ginseng)
 • Saw Palmetto
 • Vitamin E
 • Kajenský pepř
 • Hloh obecný
 • Oves setý

*Bez lepku, umělých barviv, konzervantů a cukru

Potraviny, které zlepšují erekci

Existuje několik druhů potravin, které mají pozitivní vliv na erekci, a není jich málo. Špenát není vhodný jen pro růst svalů a síly! Špenát totiž obsahuje dusičnany, které se přeměňují na oxid dusnatý. Ten hraje klíčovou roli v krevním oběhu celého lidské těla. Často se využívá v tzv. “nakopávačích,” které Vám roztáhnou cévy a to včetně penisu.

Další důležitou potravinou je česnek, které doporučujeme konzumovat ve dnech, kdy nemá dojít k milování. Pokud si před romantickou večeří dopřejete topinku s česnekem, je možné, že žádnou erekci ani řešit nebudete.

Nepražené kakao patří mezi 3 nejlepší potraviny k lepší erekci. Musíte si dopřát jeho syrovou podobu a tak dosáhnete nejlepších výsledků! Jak je možné, že kakao má na to pozitivní vliv? Je to silný antioxidant a navíc obsahuje látky podporující tvorbu oxidu dusnatého.

Vlašské ořechy obsahu L-arginin, což je známá aminokyselina, která se v těle přemění na oxid dusnatý.

Jaké potraviny zařadit do jídelníčku?

 • špenát
 • česnek
 • RAW kakao
 • vlašské ořechy

Přestaňte s kouřením

Jedním z častých příkladů, které stojí za problémy s erekcí, jsou cigarety. Proběhlo již mnoho průzkumů, kde vědci zjistili, že kuřáci mají 26× vyšší riziko erektilní dysfunkce. Proto doporučujeme s kouřením přestat, anebo alespoň ho výrazně omezit. Nevyřešíte jen problémy s erekcí, ale třeba také další zdravotní neduhy.